Umnugovi Autumn 2018

Date: 2018-11-10
Location: Dalanzadgad, Umnugovi Province, Mongolia
Links: Umnugovi Autumn 2018
Winners Top 3 All Results By Person Records Scrambles
Altanjoloo Gantulga    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round43 35.87 41.06
42.29     39.92     35.87     1:12.55   40.97
 
Amarsanaa Enkhbaatar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal13 11.00 12.33
20.45     11.00     13.80     11.91     11.29
First round13 10.87 13.70
15.05     10.87     21.90     13.24     12.80
2x2x2 CubeFinal5 3.78 4.04
6.44      4.10      4.11      3.78      3.92
First round10 3.90 4.45
3.90      4.91      4.11      4.55      4.69
4x4x4 CubeFinal13 45.44 57.05
1:01.37   DNF       55.88     45.44     53.91
5x5x5 CubeFinal7 1:27.76 1:38.30
2:06.06   1:31.06   1:42.94   1:27.76   1:40.91
3x3x3 One-HandedFinal10 16.63 28.64
33.18     27.06     16.63     25.68     DNF
First round10 19.98 23.54
24.22     19.98     23.46     22.93     29.99
MegaminxFinal13 2:18.60 2:41.94
2:55.70   2:18.60   2:24.22   2:46.57   2:55.02
PyraminxFinal3 3.91 4.90
5.81      4.10      4.79      3.91      7.44
First round3 3.24 4.47
8.30      3.24      5.19      3.89      4.33
SkewbFinal4 4.67 5.99
5.19      5.77      7.69      7.01      4.67
 
Amin-Erdene Batbaatar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round53 38.21 46.94
55.55     53.07     38.21     41.19     46.57
2x2x2 CubeFirst round33 9.27 12.99
11.28     9.27      14.86     16.93     12.82
4x4x4 CubeFinal30 DNF
DNF       DNF
5x5x5 CubeFinal17 DNF
DNF       DNF
MegaminxFinal17 DNF
DNF       DNF
PyraminxFirst round43 9.77 18.29
17.46     19.79     37.72     17.62     9.77
SkewbFinal24 12.77 21.85
26.91     12.77     20.19     21.12     24.24
 
Amin-Erdene Narmandakh    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round93 1:52.57 2:02.47
1:52.57   DNF       1:57.22   2:12.25   1:57.93
PyraminxFirst round71 23.48 30.16
27.22     33.06     30.19     52.56     23.48
 
Anand Erdene-Ochir    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round77 1:05.31 1:18.03
1:05.31   DNF       1:26.44   1:19.45   1:08.20
2x2x2 CubeFirst round48 13.32 18.52
15.55     13.65     26.37     13.32     32.29
PyraminxFirst round78 32.51 39.60
39.02     34.69     45.98     32.51     45.10
 
Anujin Batbold (Батболд Анужин)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round51 30.66 45.23
46.69     49.80     45.08     43.91     30.66
2x2x2 CubeFirst round55 16.09 20.54
20.63     19.56     42.33     16.09     21.44
 
Anujin Battulga (Баттулга Анужин)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round82 1:12.88 1:27.36
1:34.65   1:18.26   1:35.41   1:29.17   1:12.88
2x2x2 CubeFirst round81 20.02 44.14
20.02     40.88     39.62     53.55     51.91
 
Ariunbold Bayanmunkh (Баянмөнх Ариунболд)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal6 10.06 10.71
11.06     10.44     11.33     10.06     10.63
First round4 9.37 10.28
11.35     9.47      9.37      10.01     11.59
2x2x2 CubeFinal10 3.22 5.10
5.26      7.06      3.22      4.99      5.04
First round4 2.27 3.63
2.27      3.62      3.77      4.40      3.49
4x4x4 CubeFinal5 34.30 40.85
44.35     40.51     48.15     37.68     34.30
5x5x5 CubeFinal4 1:19.94 1:24.64
1:26.94   1:26.52   1:21.05   1:19.94   1:26.34
3x3x3 BlindfoldedFinal4 DNF DNF
DNF       DNF       DNF
3x3x3 One-HandedFinal9 20.18 24.31
27.59     20.61     25.73     26.58     20.18
First round7 18.03 21.18
25.97     19.08     42.61     18.50     18.03
MegaminxFinal6 1:33.11 1:38.48
1:33.11   1:46.41   1:35.34   1:55.42   1:33.68
PyraminxFinal7 3.84 6.01
7.56      3.84      5.80      5.56      6.66
First round11 5.87 7.00
9.93      8.03      5.87      5.94      7.04
SkewbFinal5 4.92 7.37
9.74      4.92      7.10      8.21      6.80
 
Azjargal Batbold    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round32 18.97 28.73
18.97     33.31     27.17     26.59     32.43
2x2x2 CubeFirst round27 4.96 8.92
4.96      13.06     8.29      7.73      10.74
4x4x4 CubeFinal24 1:20.84 1:45.32
1:48.95   1:34.11   1:53.37   1:20.84   1:52.89
5x5x5 CubeFinal16 3:53.24
3:53.81   3:53.24
PyraminxFirst round26 10.72 13.04
11.38     10.72     16.91     14.29     13.44
SkewbFinal21 15.75 18.18
17.01     15.75     15.84     26.40     21.69
 
Azjargal Gunbaatar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round62 44.26 53.26
50.83     57.14     1:06.92   44.26     51.80
2x2x2 CubeFirst round72 22.75 35.89
48.59     37.38     28.51     41.77     22.75
 
Azjargal Oyuntuya (Оюунтуяа Азжаргал)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round24 18.45 19.95
18.58     21.58     18.45     20.77     20.51
2x2x2 CubeFirst round28 4.70 9.53
9.83      10.84     9.45      4.70      9.30
 
Badruun Ishbayar (Ишбаяр Бадруун)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
2x2x2 CubeFirst round64 14.44 28.41
45.29     31.48     29.24     24.51     14.44
PyraminxFirst round37 9.97 16.80
12.78     21.30     16.32     26.16     9.97
 
Bat-Adiya Narantuya (Нарантуяа Бат-Адъяа)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round97 DNF DNF
DNF       DNF       DNF       DNF       DNF
2x2x2 CubeFirst round69 17.62 33.74
43.35     17.62     30.51     27.37     DNF
PyraminxFirst round79 14.27 DNF
DNF       18.61     DNF       14.27     16.60
 
Bat-Erdene Sambuudolgor (Самбуудолгор Бат-Эрдэнэ)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal11 8.78 11.97
12.57     13.61     8.78      9.79      13.55
First round11 10.45 11.71
12.16     14.07     10.99     10.45     11.99
2x2x2 CubeFinal7 3.35 4.30
4.07      4.31      3.35      4.52      4.94
First round2 2.92 3.36
3.26      4.35      2.92      3.51      3.32
4x4x4 CubeFinal6 38.63 45.18
45.95     42.43     38.63     47.17     50.18
5x5x5 CubeFinal3 1:18.09 1:20.36
1:20.88   1:19.58   1:20.62   1:18.09   1:21.27
3x3x3 One-HandedFinal7 19.30 20.87
21.79     24.41     20.24     19.30     20.58
First round3 17.97 18.56
22.74     18.11     19.14     18.43     17.97
MegaminxFinal1NR 1:01.23NR 1:08.08
1:01.23   1:18.88   1:04.11   1:19.33   1:01.24
PyraminxFinal8 4.24 6.30
6.06      4.24      5.51      7.32      7.66
First round5 4.25 5.13
4.25      5.36      7.67      5.63      4.40
SkewbFinal12 8.66 9.49
11.36     8.66      9.44      10.20     8.83
 
Bat-Ochir Ochirkhuu    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round59 44.72 51.50
48.70     57.82     50.63     55.18     44.72
2x2x2 CubeFirst round49 12.51 18.70
20.41     19.54     16.14     12.51     20.63
 
Batchimeg Iderbat (Идэрбат Батчимэг)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
PyraminxFirst round80 25.45 DNF
27.81     DNF       25.45     27.52     DNF
 
Batnachin Batsaikhan (Батсайхан Батначин)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round48 33.34 43.37
41.50     DNF       46.75     41.87     33.34
2x2x2 CubeFirst round52 10.82 19.85
16.20     10.82     25.68     17.67     DNF
 
Bayarkhuu Munkhbaatar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round23 16.18 18.56
16.91     21.84     16.92     16.18     24.34
2x2x2 CubeFinal18 5.00 6.23
6.68      7.56      6.21      5.81      5.00
First round20 4.42 7.50
6.93      4.42      8.12      7.46      8.51
4x4x4 CubeFinal23 1:31.95 1:45.11
1:57.59   1:52.67   1:42.70   1:31.95   1:39.97
PyraminxFinal15 5.78 8.74
9.47      5.78      6.80      9.94      11.20
First round13 4.72 7.63
4.72      7.20      8.38      7.30      DNF
 
Bazarragchaa Munkhbayar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
2x2x2 CubeFirst round85 42.75 50.53
50.67     42.99     57.94     DNF       42.75
PyraminxFirst round44 5.99 18.74
5.99      9.81      DNF       21.30     25.11
 
Belgutei Batjargal    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round26 18.18 21.98
32.34     18.18     22.53     21.77     21.64
2x2x2 CubeFirst round22 4.77 7.81
7.49      4.77      7.56      8.46      8.39
4x4x4 CubeFinal25 1:28.69 1:55.64
DNF       1:51.66   1:40.11   1:28.69   2:15.15
5x5x5 CubeFinal17 DNF
DNF       DNF
3x3x3 One-HandedFirst round18 36.83 46.05
56.53     36.83     51.51     43.12     43.52
MegaminxFinal14 2:43.29 3:06.10
2:56.48   3:26.96   2:54.87   3:49.99   2:43.29
PyraminxFirst round21 7.10 11.12
10.51     7.10      7.71      15.14     15.49
SkewbFinal15 8.06 11.69
12.35     8.06      16.16     10.46     12.25
 
Bilegdemberel Chuluunbaatar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
PyraminxFirst round76 14.35 34.58
32.33     14.35     36.63     DNF       34.77
 
Bilguun Batjargal    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round22 14.41 18.30
18.77     20.57     18.72     14.41     17.40
2x2x2 CubeFinal17 5.69 6.19
6.33      6.17      7.05      6.06      5.69
First round17 3.70 5.56
5.81      3.70      5.50      5.36      7.04
4x4x4 CubeFinal19 1:14.87 1:16.13
1:15.05   1:16.22   1:27.02   1:17.13   1:14.87
5x5x5 CubeFinal15 3:14.96
3:14.96   3:19.75
3x3x3 One-HandedFirst round17 37.84 42.07
44.06     39.68     42.47     45.35     37.84
MegaminxFinal9 2:01.22 2:19.91
2:01.22   2:11.28   2:42.26   2:31.43   2:17.01
PyraminxFinal16 7.45 9.61
10.38     7.45      9.84      9.49      9.50
First round15 5.31 7.98
9.26      7.35      5.31      8.80      7.80
SkewbFinal13 10.01 10.86
10.91     10.01     13.22     10.69     10.97
 
Bilguuntamir Soronzontugs (Соронзонтөгс Билгүүнтамир)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal16 11.85 13.64
14.07     13.28     14.06     11.85     13.58
First round14 12.74 13.72
16.21     12.74     13.22     13.75     14.18
2x2x2 CubeFinal19 4.86 6.73
7.05      7.23      5.92      4.86      7.32
First round16 4.66 5.34
4.66      4.81      6.36      5.39      5.81
4x4x4 CubeFinal11 51.76 53.77
51.76     52.29     54.12     54.90     1:02.88
5x5x5 CubeFinal11 1:50.02 1:58.30
1:55.26   2:02.16   1:57.48   2:07.67   1:50.02
3x3x3 BlindfoldedFinal4 DNF DNF
DNF       DNF       DNF
3x3x3 One-HandedFirst round14 23.98 30.69
30.61     27.38     23.98     34.71     34.08
MegaminxFinal3 1:10.47 1:14.50
1:11.13   1:18.34   1:10.47   1:14.04   1:31.85
PyraminxFirst round17 6.45 8.74
8.00      10.64     12.37     6.45      7.57
SkewbFinal18 12.98 15.01
24.78     12.98     18.07     13.94     13.02
 
Bodimunkhnaran Odmagnai    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
2x2x2 CubeFirst round56 16.77 20.59
22.90     16.77     19.73     19.14     35.14
PyraminxFirst round28 10.55 13.79
12.90     11.97     10.55     16.51     17.73
 
Burenjargal Bolortsetseg (Болорцэцэг Бүрэнжаргал)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round71 48.86 1:08.07
1:12.53   1:57.22   48.86     1:09.13   1:02.55
2x2x2 CubeFirst round77 16.59 39.35
32.47     29.03     56.54     DNF       16.59
 
Buyantogtokh Batsaikhan (Батсайхан Буянтогтох)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round41 36.25 39.93
40.23     36.25     42.09     51.06     37.47
2x2x2 CubeFirst round34 10.92 13.59
10.92     15.91     13.06     DNF       11.79
PyraminxFirst round67 22.75 27.31
26.92     36.50     22.75     25.53     29.47
 
Chinguun Amarmend    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round63 45.05 56.23
1:01.00   45.05     54.74     1:04.34   52.96
 
Chinguun Dashnyam    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
2x2x2 CubeFirst round59 13.35 23.66
36.27     22.28     22.80     25.91     13.35
PyraminxFirst round41 12.02 17.76
17.92     12.02     17.51     17.85     20.60
 
Dashtseren Otgonsukh    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round47 28.50 43.03
41.26     43.97     46.64     43.87     28.50
2x2x2 CubeFirst round41 10.24 15.86
13.42     31.87     16.83     17.33     10.24
 
Dulguun Batmunkh (Батмөнх Дөлгөөн)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round84 1:18.50 1:33.00
DNF       1:32.47   1:34.66   1:31.86   1:18.50
2x2x2 CubeFirst round68 22.54 30.65
22.54     30.89     32.00     29.05     39.18
 
Dulguun Enkhbold    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal19 13.74 17.17
17.53     17.61     19.29     13.74     16.37
First round20 13.79 17.74
18.17     16.93     33.87     13.79     18.12
4x4x4 CubeFinal16 1:01.26 1:08.12
1:08.05   1:13.69   1:13.64   1:01.26   1:02.67
 
Emujin Batjargal    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round36 33.49 37.24
34.93     33.49     39.78     37.00     DNF
2x2x2 CubeFirst round35 6.77 13.71
6.77      15.90     13.04     13.81     14.29
4x4x4 CubeFinal30 DNF
DNF       DNF
5x5x5 CubeFinal17 DNF
DNF       DNF
MegaminxFinal16 3:18.47
3:21.69   3:18.47
PyraminxFirst round30 6.98 14.29
6.98      9.51      DNF       18.46     14.90
SkewbFinal22 13.05 18.93
19.70     16.45     26.52     13.05     20.65
 
Emujin Munkhzul    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round91 1:36.14 1:51.23
DNF       1:44.97   1:56.09   1:52.62   1:36.14
2x2x2 CubeFirst round90 47.63 DNF
DNF       47.63     DNF       DNF       DNF
4x4x4 CubeFinal30 DNF
DNF       DNF
PyraminxFirst round55 17.59 21.77
26.68     22.16     17.59     23.66     19.49
 
Emujin Otgonbayar (Отгонбаяр Эмүжин)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round67 42.88 1:02.18
42.88     1:14.89   50.34     DNF       1:01.30
2x2x2 CubeFirst round70 23.86 34.44
DNF       24.99     50.13     28.21     23.86
PyraminxFirst round34 13.13 15.99
14.54     13.13     17.08     16.34     25.62
 
Enguun Batzorig    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round56 36.29 50.47
DNF       41.92     36.29     47.32     1:02.18
2x2x2 CubeFirst round38 9.99 14.86
12.98     9.99      15.92     15.69     19.48
 
Enkh Munkhbat    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round55 45.98 50.10
1:37.19   53.19     49.44     47.66     45.98
 
Enkh-Erdene Altansukh    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
2x2x2 CubeFirst round86 24.31 53.54
DNF       24.31     53.42     49.44     57.77
PyraminxFirst round75 30.54 34.22
39.73     32.40     33.83     36.43     30.54
 
Enkh-Erdene Bataa    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round76 49.80 1:16.79
1:26.85   1:06.23   1:27.18   1:17.28   49.80
PyraminxFirst round31 9.33 14.47
14.37     9.33      DNF       16.73     12.30
 
Enkhsarnai Sumyabazar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round88 1:19.06 1:45.37
1:51.68   2:04.29   1:19.06   1:45.38   1:39.04
2x2x2 CubeFirst round67 23.30 30.17
DNF       31.02     28.60     23.30     30.88
PyraminxFirst round52 17.16 21.16
17.16     21.97     20.17     21.43     21.87
 
Erdenebayar Otgonjargal    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal4 9.69 10.57
11.57     12.76     9.69      10.13     10.00
First round3 9.65 10.25
9.65      10.50     10.22     11.13     10.02
2x2x2 CubeFinal2 3.06 3.42
3.41      3.68      3.17      4.58      3.06
First round5 3.04 3.70
3.35      3.72      8.60      4.04      3.04
4x4x4 CubeFinal2 36.88 39.24
37.77     39.67     40.28     36.88     49.12
5x5x5 CubeFinal2 1:05.34 1:19.31
1:23.01   1:05.34   1:22.01   1:17.30   1:18.62
3x3x3 BlindfoldedFinal2 3:00.83 DNF
3:00.83   DNF       3:53.64
3x3x3 One-HandedFinal2 15.66 18.30
15.66     19.15     18.26     18.40     18.23
First round9 17.10 22.51
DNF       22.18     24.80     17.10     20.54
MegaminxFinal4 1:13.00 1:21.18
1:14.31   1:27.77   1:13.00   1:25.32   1:23.92
PyraminxFinal1 3.15NR 3.49
3.71      3.15      3.49      4.11      3.28
First round1NR 2.20 3.83
2.20      3.27      4.60      4.21      4.01
SkewbFinal6 6.87 7.72
8.22      7.84      9.74      6.87      7.10
 
Erkhemee Batmunkh    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal12 9.70 12.19
11.63     12.96     9.70      15.66     11.98
First round12 11.20 12.61
12.85     11.20     12.17     13.94     12.82
2x2x2 CubeFinal14 3.07 5.71
6.85      5.65      3.07      7.02      4.63
First round9 2.92 4.43
5.99      3.80      5.05      4.43      2.92
4x4x4 CubeFinal17 1:09.46 1:12.77
1:10.47   1:14.24   1:23.95   1:09.46   1:13.61
3x3x3 One-HandedFirst round12 25.69 28.99
30.70     29.70     25.69     35.00     26.58
PyraminxFirst round18 6.87 9.02
8.54      9.65      8.87      9.74      6.87
SkewbFinal3 4.64 5.80
7.17      7.31      4.64      5.56      4.67
 
Esukhei Bat-Erdene (Бат-Эрдэнэ Есүхэй)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal8 9.32 11.42
9.32      12.42     10.07     11.77     DNF
First round8 10.36 11.02
10.50     10.36     11.12     12.14     11.45
2x2x2 CubeFinal11 4.83 5.25
4.83      5.20      5.01      5.53      6.27
First round15 2.95 5.14
5.12      2.95      6.49      3.80      6.78
4x4x4 CubeFinal1 34.41 36.22
36.58     35.64     44.89     36.44     34.41
5x5x5 CubeFinal5 1:07.35 1:25.35
1:30.14   DNF       1:16.31   1:29.59   1:07.35
3x3x3 BlindfoldedFinal3 3:07.18 DNF
3:07.18   DNF       DNF
3x3x3 One-HandedFinal1 15.95 18.19
15.95     20.65     17.42     19.42     17.74
First round4 18.43 19.17
18.43     21.27     18.99     19.23     19.30
MegaminxFinal8 1:27.51 1:46.64
2:20.14   1:49.54   1:27.51   1:44.49   1:45.88
PyraminxFinal5 4.93 5.27
4.93      5.37      5.63      5.29      5.16
First round8 5.10 5.70
5.38      5.10      5.81      6.40      5.92
SkewbFinal9 7.48 8.76
19.97     9.55      8.10      8.62      7.48
 
Galdorj Khayandorj (Хаяндорж Галдорж)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round72 1:08.50 1:13.90
1:09.91   1:12.44   1:19.35   1:26.59   1:08.50
2x2x2 CubeFirst round78 27.21 39.82
27.21     42.32     49.85     40.34     36.80
 
Gantogtokh Erdenetogtokh    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round30 22.76 25.30
29.77     27.45     22.76     22.97     25.49
2x2x2 CubeFirst round21 5.76 7.76
5.76      6.04      8.84      8.53      8.71
PyraminxFirst round22 7.89 11.26
13.55     7.89      11.31     14.86     8.91
 
Gantsetseg Duubaatar (Дуубаатар Ганцэцэг)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round96 1:27.75 DNF
DNF       1:49.20   1:27.75   2:19.09   DNF
2x2x2 CubeFirst round89 38.86 DNF
38.86     DNF       54.53     DNF       DNF
PyraminxFirst round77 20.05 36.08
51.00     31.20     32.20     44.83     20.05
 
Garid-Erdene Ariunbold    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round38 32.94 38.24
47.09     40.68     32.94     33.91     40.14
2x2x2 CubeFirst round40 7.15 15.06
19.04     7.15      14.94     12.48     17.76
4x4x4 CubeFinal29 2:52.37
DNF       2:52.37
MegaminxFinal17 DNF
DNF       DNF
PyraminxFirst round32 12.10 14.90
16.60     12.10     13.90     17.90     14.19
SkewbFinal20 13.16 17.11
13.16     25.02     17.95     14.97     18.40
 
Garmaa Munkhbat    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
PyraminxFirst round68 14.15 27.46
55.36     44.90     14.15     19.75     17.72
 
Irmuun Munkhjargal    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
2x2x2 CubeFirst round79 26.06 41.06
58.59     49.57     26.06     35.37     38.24
PyraminxFirst round56 18.99 22.05
18.99     23.38     24.87     22.15     20.63
 
Khantushig Battushig    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round94 1:23.37 2:25.96
2:30.27   2:31.38   2:21.84   2:25.78   1:23.37
2x2x2 CubeFirst round83 17.07 46.72
48.12     43.99     17.07     58.71     48.05
PyraminxFirst round47 11.96 19.44
19.10     11.96     24.22     20.40     18.82
 
Khash-Erdene Buyanjargal    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round46 37.84 42.96
47.99     40.73     40.16     37.84     48.06
2x2x2 CubeFirst round37 13.73 14.60
15.88     13.79     14.14     17.34     13.73
4x4x4 CubeFinal30 DNF
DNF       DNF
PyraminxFirst round29 11.08 13.80
14.40     17.31     11.08     15.61     11.40
SkewbFinal23 17.41 20.09
17.41     20.80     DNF       19.75     19.73
 
Khurtszev Naranmunkh    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round83 1:04.22 1:31.76
1:11.90   1:04.22   1:37.07   DNF       1:46.32
2x2x2 CubeFirst round61 15.10 26.38
DNF       18.39     15.10     19.35     41.40
 
Khuslen Gan-Ochir    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round29 15.67 23.15
22.87     DNF       23.70     15.67     22.88
2x2x2 CubeFinal20 6.96 8.41
8.60      6.96      7.88      8.79      8.75
First round19 3.76 6.70
6.78      7.58      7.36      3.76      5.97
 
Khuslen Lkhagvadorj    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
2x2x2 CubeFirst round71 15.60 34.48
54.89     DNF       17.78     30.78     15.60
PyraminxFirst round54 10.94 21.52
23.18     25.93     19.34     10.94     22.03
SkewbFinal25 16.74 24.13
16.74     26.96     21.03     35.55     24.40
 
Lkhamjav Byaruuzan (Бяруузан Лхамжав)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round27 19.74 22.53
21.25     23.25     25.67     19.74     23.10
2x2x2 CubeFirst round29 3.62 9.72
13.32     8.43      7.73      3.62      13.01
4x4x4 CubeFinal26 1:30.67 1:58.30
2:20.02   1:30.67   1:36.58   2:29.22   1:58.31
PyraminxFirst round36 8.40 16.54
11.54     19.70     19.40     18.69     8.40
 
Manduul Erdenebileg (Эрдэнэбилэг Мандуул)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round75 1:00.01 1:15.91
1:14.14   1:00.01   1:54.95   1:15.26   1:18.32
2x2x2 CubeFirst round51 13.99 19.34
14.34     DNF       14.33     13.99     29.36
 
Maralgoo Ganbold (Ганболд Маралгоо)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round64 46.26 56.50
DNF       46.77     46.26     48.62     1:14.10
 
Maralmaa Sedbayar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
2x2x2 CubeFirst round84 31.03 47.64
43.52     48.29     DNF       51.10     31.03
PyraminxFirst round66 11.19 26.54
32.80     28.82     18.32     32.49     11.19
 
Margaderdene Tumenjargal    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round45 32.53 42.91
32.53     44.20     43.39     42.20     43.14
2x2x2 CubeFirst round30 7.61 11.69
15.30     10.09     7.61      9.68      15.81
 
Misheel Altansukh    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
2x2x2 CubeFirst round80 36.34 42.32
47.17     36.34     41.82     DNF       37.96
PyraminxFirst round57 20.02 22.36
21.03     22.15     20.02     32.37     23.90
 
Misheel Batbold    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round50 40.82 44.35
41.77     40.82     45.94     45.35     1:05.19
2x2x2 CubeFirst round46 14.72 18.12
21.32     15.71     17.34     22.50     14.72
PyraminxFirst round35 12.32 16.18
12.32     22.96     18.82     12.88     16.84
 
Mungunshagai Altanshiree    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round28 20.78 22.79
20.78     23.40     31.01     21.26     23.71
2x2x2 CubeFirst round26 6.48 8.47
9.01      8.78      12.15     6.48      7.61
4x4x4 CubeFinal18 1:09.32 1:13.81
1:09.32   1:09.85   1:15.15   1:19.66   1:16.44
PyraminxFirst round51 15.38 20.35
17.79     15.38     25.72     21.84     21.41
 
Munkh-Ariun Munkhbayar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
PyraminxFirst round73 25.41 32.11
38.42     27.79     25.41     45.98     30.12
 
Munkh-Erdene Natsagdorj (Нацагдорж Мөнх-Эрдэнэ)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal5 8.41 10.70
12.09     10.78     11.11     10.21     8.41
First round7 9.16 10.56
11.12     10.61     10.10     10.96     9.16
2x2x2 CubeFinal3 3.20 3.43
3.20      3.38      3.86      3.53      3.39
First round3 2.97 3.48
3.50      8.14      3.13      2.97      3.80
4x4x4 CubeFinal9 48.12 49.94
49.29     52.68     50.13     50.39     48.12
MegaminxFinal5 1:21.37 1:33.25
1:38.98   1:31.57   1:21.37   1:29.20   1:49.93
PyraminxFinal4 4.32 5.19
5.33      4.32      4.84      5.41      6.11
First round2 2.58 4.42
2.58      3.66      4.72      4.87      5.83
 
Munkh-Irmuun Zolbayar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round54 48.38 49.69
48.38     49.23     51.45     51.07     48.78
 
Munkhbat Bolortuya (Болортуяа Мөнхбат)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round25 17.47 20.42
20.58     17.47     26.14     19.40     21.28
2x2x2 CubeFirst round24 4.28 7.96
9.94      8.24      8.52      4.28      7.11
4x4x4 CubeFinal27 1:41.87 DNF
DNF       1:57.03   2:24.19   1:41.87   DNF
PyraminxFirst round20 5.85 10.76
13.37     11.30     10.83     10.15     5.85
 
Munkhdelger Shinekhuu    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal2 8.17 8.62
8.28      9.12      8.46      8.17      9.56
First round1 8.80 9.52
11.41     10.50     8.80      9.03      9.03
2x2x2 CubeFinal9 3.80 4.31
4.44      3.80      4.17      4.54      4.32
First round7 3.10 4.26
4.95      4.41      3.54      4.82      3.10
4x4x4 CubeFinal10 43.70 51.94
47.94     43.70     55.45     1:07.65   52.42
5x5x5 CubeFinal10 1:47.38 1:52.16
1:47.38   1:59.25   1:50.41   1:49.19   1:56.88
3x3x3 One-HandedFinal5 16.42 19.71
19.61     21.69     19.27     20.26     16.42
First round2 16.41 17.45
18.32     16.81     17.21     16.41     21.74
MegaminxFinal15 2:23.20 DNF
DNF       2:23.20   2:36.18   DNF       DNF
PyraminxFinal12 4.03 6.93
11.16     4.03      5.61      7.79      7.38
First round9 6.25 6.52
6.48      7.41      6.32      6.25      6.75
SkewbFinal11 7.77 9.26
7.89      8.08      7.77      14.40     11.82
 
Munkhjin Battogoo    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round89 1:28.46 1:45.54
1:53.44   1:32.10   1:28.46   1:51.08   1:54.33
2x2x2 CubeFirst round60 12.65 24.71
21.79     12.65     30.62     42.60     21.71
 
Munkhjin Battogtokh    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round79 1:05.96 1:19.06
1:31.32   DNF       1:10.81   1:15.06   1:05.96
2x2x2 CubeFirst round62 18.72 26.75
30.55     24.79     29.28     18.72     26.17
 
Myagmardorj Ulziijargal (Өлзийжаргал Мягмардорж)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal1NR 6.70NR 7.74
8.73      13.66     7.50      7.00      6.70
First round2 7.66 9.53
7.66      10.49     7.84      12.04     10.27
2x2x2 CubeFinal1 2.19 2.71
2.73      2.62      2.19      3.96      2.77
First round1 2.34 2.62
2.36      3.07      2.34      2.44      DNF
4x4x4 CubeFinal4 34.73 40.40
41.30     43.06     34.73     DNF       36.85
5x5x5 CubeFinal1NR 49.37 1:02.52
59.65     1:05.30   1:04.10   1:03.80   49.37
3x3x3 One-HandedFinal3 11.18 19.26
11.18     24.32     18.98     28.71     14.49
First round1NR 9.69NR 14.63
9.69      13.56     12.87     20.11     17.46
MegaminxFinal2 1:05.83 1:10.72
1:14.25   1:11.97   1:05.93   DNF       1:05.83
PyraminxFinal9 5.30 6.42
5.30      7.48      6.35      7.25      5.67
First round7 4.84 5.69
6.64      5.32      6.08      5.66      4.84
SkewbFinal10 5.61 8.92
7.40      14.61     8.78      10.59     5.61
 
Nambar Sanjaa (Санжаа Намбар)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round37 29.46 37.39
38.27     38.08     37.95     36.15     29.46
PyraminxFirst round19 7.39 9.30
9.90      9.65      10.17     8.34      7.39
 
Namuun Batbold (Батболд Намуун)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round42 36.47 40.64
45.97     43.99     39.92     38.01     36.47
 
Nandin-Erdene Odonchimeg    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round86 1:24.63 1:38.89
2:07.11   1:45.92   1:34.12   1:36.64   1:24.63
PyraminxFirst round50 14.96 20.33
23.88     21.04     21.03     18.93     14.96
 
Nomin-Erdene Ariunbold    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round80 1:01.65 1:23.69
1:12.92   1:27.66   1:30.86   1:01.65   1:30.48
2x2x2 CubeFirst round74 19.10 37.21
58.61     19.10     31.58     30.26     49.79
PyraminxFirst round49 14.49 19.85
14.49     17.53     20.55     23.89     21.48
 
Nominzul Battogtokh (Баттогтох Номинзул)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round95 1:26.90 DNF
1:26.90   DNF       1:55.50   1:42.07   DNF
 
Nyamdelger Sodnomdorj    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round69 52.72 1:07.41
52.72     1:12.69   1:20.29   1:01.08   1:08.45
 
Ochbadrakh Bayanmunkh (Баянмөнх Очбадрах)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round65 52.41 59.62
56.22     1:09.82   52.83     1:10.08   52.41
2x2x2 CubeFirst round65 20.94 28.97
28.84     28.24     58.78     29.83     20.94
PyraminxFirst round74 13.08 33.69
13.08     37.64     DNF       26.09     37.33
 
Orgil Otgonbayar (Отгонбаяр Оргил)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal15 9.60 13.29
12.75     13.37     9.60      13.74     16.38
First round16 12.75 14.34
12.75     13.63     18.33     15.15     14.23
2x2x2 CubeFinal6 2.38 4.20
4.93      4.49      3.95      4.17      2.38
First round12 3.69 4.52
4.34      4.47      4.76      3.69      5.28
4x4x4 CubeFinal7 43.20 46.45
46.43     47.45     49.20     43.20     45.48
5x5x5 CubeFinal9 1:37.70 1:42.99
DNF       1:37.70   1:45.51   1:45.06   1:38.41
3x3x3 One-HandedFirst round15 32.15 34.44
32.67     32.15     34.77     35.88     38.29
MegaminxFinal7 1:34.48 1:45.57
2:08.43   1:47.74   1:34.48   1:49.31   1:39.65
PyraminxFinal2 3.37 4.74
4.64      5.46      4.11      3.37      7.58
First round6 4.12 5.15
5.66      4.70      5.27      5.48      4.12
SkewbFinal17 11.31 13.80
11.31     12.84     16.05     12.50     18.38
 
Otgonbat Zorigt (Зоригт Отгонбат)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round31 19.74 25.60
23.93     50.79     19.74     27.28     25.59
2x2x2 CubeFirst round23 4.64 7.84
9.39      9.92      9.00      5.14      4.64
3x3x3 One-HandedFirst round19 30.93 51.66
30.93     44.40     DNF       47.86     1:02.72
 
Otgonbayar Gantogtokh (Гантогтох Отгонбаяр)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round35 31.08 36.97
33.44     31.08     45.30     32.18     DNF
2x2x2 CubeFirst round31 7.91 12.24
7.91      11.82     12.76     12.13     DNF
PyraminxFirst round48 12.64 19.68
26.04     12.64     20.04     19.83     19.16
 
Otgonbyamba Zorigt (Зоригт Отгонбямба)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round58 34.59 50.58
1:28.09   54.00     34.59     50.60     47.13
2x2x2 CubeFirst round47 12.94 18.47
19.79     20.19     15.42     12.94     DNF
PyraminxFirst round70 16.38 28.25
26.70     34.41     41.72     23.65     16.38
 
Otgonsaikhan Batgerel    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round81 1:17.24 1:25.27
1:22.37   1:31.33   1:34.29   1:22.12   1:17.24
2x2x2 CubeFirst round73 31.36 36.73
34.40     41.08     34.72     46.00     31.36
PyraminxFirst round53 14.70 21.39
21.94     16.42     14.70     25.81     31.10
 
Purev-Ochir Munkhbayar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round92 1:28.87 1:58.15
DNF       1:43.79   2:13.41   1:57.24   1:28.87
2x2x2 CubeFirst round88 37.20 DNF
37.20     42.28     DNF       46.94     DNF
PyraminxFirst round58 10.31 22.60
15.02     10.31     26.80     25.98     26.95
 
Purevsuren Ulzii-Orshikh    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
PyraminxFirst round63 17.54 25.03
28.21     27.11     19.76     17.54     DNF
 
Renchinnorov Burenzevseg (Бүрэнзэвсэг Ренчинноров)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal18 13.55 15.10
16.05     15.65     13.55     17.47     13.61
First round18 13.16 16.18
15.57     15.49     18.09     13.16     17.48
2x2x2 CubeFinal16 5.06 6.07
6.35      8.19      5.93      5.93      5.06
First round8 1.62 4.33
5.18      4.22      3.58      1.62      5.61
PyraminxFinal6 4.63 5.67
5.66      5.46      6.19      4.63      5.89
First round4 3.34 5.10
3.34      5.20      7.23      5.16      4.93
 
Saikhanbileg Tuvshinbat    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round61 40.73 52.09
1:11.94   50.13     40.73     42.12     1:04.01
2x2x2 CubeFirst round44 10.46 17.36
15.98     27.66     19.94     10.46     16.17
5x5x5 CubeFinal17 DNF
DNF       DNF
PyraminxFirst round46 12.85 18.95
26.48     12.85     15.64     20.20     21.01
SkewbFinal19 13.05 15.25
16.40     14.87     13.05     17.33     14.47
 
Sainjargal Molomjamts    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round21 15.70 17.80
15.70     18.37     15.83     25.91     19.20
4x4x4 CubeFinal22 1:17.38 1:32.07
1:33.02   1:31.99   1:31.21   1:17.38   DNF
 
Sergelenbat Nymdorj    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal20 15.54 17.41
15.54     19.23     17.79     16.35     18.08
First round17 14.52 16.16
14.95     14.52     18.18     15.35     19.97
4x4x4 CubeFinal15 58.63 59.94
1:02.20   58.63     58.86     1:16.56   58.75
5x5x5 CubeFinal6 1:28.35 1:33.84
1:33.68   1:32.70   1:28.35   1:35.85   1:35.14
 
Sodbilegt Chuluunbaatar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round66 48.64 1:01.33
DNF       1:00.02   48.64     1:04.23   59.75
2x2x2 CubeFirst round58 17.93 23.10
40.44     30.39     20.91     18.00     17.93
 
Sukh-Erdene Mandakh    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal17 12.34 13.70
13.24     20.63     14.06     12.34     13.79
First round19 13.77 17.55
18.95     15.20     13.77     20.64     18.51
2x2x2 CubeFirst round43 12.35 17.03
18.12     18.81     DNF       12.35     14.15
4x4x4 CubeFinal21 1:03.56 1:19.47
1:17.11   1:18.83   1:22.48   1:22.83   1:03.56
5x5x5 CubeFinal14 2:41.37 2:48.02
3:01.30   2:41.77   2:50.76   2:51.52   2:41.37
3x3x3 BlindfoldedFinal1 1:12.98 DNF
DNF       1:16.23   1:12.98
3x3x3 One-HandedFirst round13 22.62 29.68
29.36     22.62     31.24     28.43     45.70
MegaminxFinal10 1:52.70 2:22.20
2:31.90   2:16.00   2:18.71   2:39.23   1:52.70
PyraminxFirst round27 9.34 13.47
18.73     9.34      10.43     15.33     14.65
SkewbFinal14 7.38 11.55
9.82      7.38      17.20     7.63      21.29
 
Sumberelsaikhan Chinzorig    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round39 29.18 39.22
42.56     37.60     45.30     37.49     29.18
2x2x2 CubeFirst round36 10.30 14.10
22.60     12.13     10.30     17.44     12.73
PyraminxFirst round59 14.41 23.41
25.84     22.03     24.06     24.13     14.41
 
Sumiyabazar Munkhzaya (Мөнхзаяа Сумъяабазар)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal7 10.26 10.78
10.43     10.45     10.26     14.23     11.47
First round9 9.75 11.31
9.75      14.93     12.31     9.98      11.64
2x2x2 CubeFinal8 3.42 4.31
5.14      3.42      3.70      6.46      4.08
First round14 4.05 4.76
6.84      5.40      4.05      4.68      4.20
4x4x4 CubeFinal8 47.56 49.28
47.56     48.43     51.72     49.76     49.66
5x5x5 CubeFinal8 1:33.67 1:42.02
1:47.40   1:40.90   1:37.77   1:33.67   1:59.57
3x3x3 One-HandedFinal4 17.77 19.55
17.77     19.99     20.34     18.33     29.89
First round5 19.10 20.25
19.15     19.10     19.62     21.97     30.55
PyraminxFinal10 5.74 6.67
5.74      7.47      7.51      5.94      6.61
First round10 5.95 6.75
6.55      7.86      5.95      6.99      6.72
SkewbFinal7 6.34 8.10
6.34      7.50      6.36      10.44     14.50
 
Temuulel Idermunkh    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round52 36.62 45.91
49.67     36.62     DNF       45.65     42.41
2x2x2 CubeFirst round54 13.87 20.00
23.69     13.87     26.38     16.01     20.29
PyraminxFirst round69 22.64 27.59
47.73     22.64     26.33     30.12     26.32
 
Temuulen Myagmardorj    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round73 58.82 1:14.78
58.82     1:07.68   1:17.85   1:24.06   1:18.82
PyraminxFirst round61 16.56 24.47
17.80     16.56     29.27     26.35     DNF
 
Temuulen Odontsatsral    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round70 1:02.05 1:07.95
1:15.76   1:28.61   1:02.68   1:02.05   1:05.40
2x2x2 CubeFirst round63 12.99 28.08
44.41     25.05     12.99     19.34     39.85
PyraminxFirst round39 11.87 17.13
11.87     14.83     16.31     24.64     20.24
 
Temuulen Urangua    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round40 35.44 39.28
38.16     49.58     35.44     38.58     41.11
2x2x2 CubeFirst round39 9.68 15.04
18.32     9.68      22.97     11.91     14.88
 
Tenuun Erdenebayar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round74 43.45 1:15.21
2:13.28   43.45     1:26.42   1:13.01   1:06.21
2x2x2 CubeFirst round82 35.46 44.57
43.01     53.02     DNF       35.46     37.67
PyraminxFirst round60 11.66 24.37
13.07     13.78     57.38     11.66     46.25
SkewbFinal27 33.74 40.97
43.63     33.74     37.13     42.16     DNF
 
Tenuunbold Batzorig    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round49 40.10 43.74
49.70     40.10     47.60     43.39     40.22
2x2x2 CubeFirst round45 9.54 17.92
14.19     46.44     20.98     9.54      18.60
PyraminxFirst round40 13.11 17.73
13.11     18.67     18.08     16.86     18.24
 
Tserendorj Nyam-Ochir (Ням-Очир Цэрэндорж)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal10 10.73 11.81
12.00     11.27     13.28     10.73     12.17
First round10 9.79 11.47
10.57     10.73     9.79      14.06     13.10
2x2x2 CubeFinal12 3.63 5.32
5.14      3.63      4.65      10.60     6.18
First round18 4.71 5.60
4.91      6.87      4.71      5.71      6.19
4x4x4 CubeFinal12 47.53 56.96
1:03.01   47.53     55.73     56.28     58.88
5x5x5 CubeFinal13 1:51.12 2:15.94
2:25.41   1:51.12   2:10.83   2:35.04   2:11.57
3x3x3 BlindfoldedFinal4 DNF DNF
DNF       DNF       DNF
3x3x3 One-HandedFinal8 18.00 22.12
18.00     21.19     24.83     20.33     27.75
First round6 18.30 20.88
18.30     30.04     18.59     23.60     20.46
PyraminxFirst round25 7.64 12.46
27.79     11.49     13.24     7.64      12.66
SkewbFinal16 8.89 12.42
13.56     12.27     11.44     14.86     8.89
 
Tserentogtokh Enkhtsetseg    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round78 1:14.08 1:18.48
1:55.90   1:22.01   1:14.08   1:14.90   1:18.52
2x2x2 CubeFirst round66 18.35 29.37
18.35     29.88     35.42     28.98     29.26
4x4x4 CubeFinal30 DNF
DNF       DNF
PyraminxFirst round42 12.78 17.80
16.10     12.78     16.92     20.38     22.11
 
Tsolmontuya Tegshjargal    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
2x2x2 CubeFirst round76 34.04 39.22
34.04     42.98     39.87     50.97     34.82
PyraminxFirst round62 17.54 24.74
17.54     24.60     24.95     24.68     42.07
 
Tugs-Erdene Gunbaatar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round97 DNF DNF
DNF       DNF       DNF       DNF       DNF
2x2x2 CubeFirst round57 20.83 22.42
37.30     20.83     22.67     23.55     21.04
PyraminxFirst round45 17.67 18.75
17.77     18.39     20.08     23.74     17.67
 
Tumen-Ulzii Enkhtur (Энхтөр Түмэн-Өлзий)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round33 26.25 29.61
31.94     32.74     29.56     26.25     27.33
2x2x2 CubeFirst round25 7.97 8.24
8.22      7.99      9.70      7.97      8.52
PyraminxFirst round23 8.12 11.31
11.92     11.34     8.12      12.30     10.68
 
Turbold Oidov    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round34 31.24 34.95
36.59     37.03     31.37     31.24     36.88
2x2x2 CubeFirst round42 9.91 16.14
22.86     14.61     9.91      15.12     18.70
4x4x4 CubeFinal28 2:41.51
DNF       2:41.51
PyraminxFirst round65 17.98 25.64
DNF       17.98     24.88     27.48     24.55
SkewbFinal26 15.30 26.30
31.47     15.30     31.55     21.39     26.03
 
Turtuwshin Tumenbayar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round68 56.25 1:06.79
1:20.59   1:10.97   1:00.39   1:09.01   56.25
 
Tuvdenjamiyan Munkhbayar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round57 40.53 50.49
1:10.90   51.58     53.50     46.39     40.53
2x2x2 CubeFirst round32 7.77 12.41
12.35     11.30     13.57     14.26     7.77
PyraminxFirst round72 22.84 30.96
24.51     53.47     22.84     32.49     35.89
 
Ulemj Batbayar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal9 10.68 11.62
10.68     10.68     14.08     11.07     13.11
First round5 9.70 10.45
10.70     10.11     11.32     10.53     9.70
2x2x2 CubeFinal15 3.99 5.73
5.70      6.11      5.39      7.65      3.99
First round13 3.25 4.74
4.99      5.39      4.74      4.49      3.25
4x4x4 CubeFinal20 1:08.84 1:18.51
1:19.28   1:26.06   1:08.84   1:34.83   1:10.18
3x3x3 One-HandedFirst round11 18.97 25.25
22.91     28.97     29.87     18.97     23.86
SkewbFinal8 5.45 8.35
9.55      9.28      8.83      6.93      5.45
 
Usukh-Ireedui Tumurbaatar (Төмөрбаатар Өсөх-Ирээдүй)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round44 38.49 41.76
42.47     38.49     1:04.33   41.29     41.53
2x2x2 CubeFirst round50 13.54 18.93
18.17     16.57     23.46     22.04     13.54
PyraminxFirst round24 9.91 11.71
11.50     13.16     11.32     12.30     9.91
 
Usukhbayar Tumurbaatar (Төмөрбаатар Өсөхбаяр)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round87 1:22.93 1:42.81
1:46.40   DNF       1:22.93   1:29.33   1:52.71
2x2x2 CubeFirst round53 13.39 19.93
26.19     30.34     15.68     17.93     13.39
PyraminxFirst round33 12.73 15.68
13.26     15.31     12.73     21.99     18.47
 
Uuganbayar Bayalagnasan    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal14 12.03 13.16
13.56     13.46     12.47     17.23     12.03
First round15 11.48 14.00
12.71     19.00     14.04     11.48     15.24
2x2x2 CubeFinal13 4.67 5.47
4.78      4.67      4.80      7.92      6.84
First round11 3.24 4.46
4.70      3.24      4.05      4.63      4.91
4x4x4 CubeFinal14 53.47 57.79
56.67     1:08.93   1:00.14   56.56     53.47
5x5x5 CubeFinal12 2:04.83 2:10.86
2:04.83   2:12.41   2:17.23   2:14.48   2:05.70
3x3x3 One-HandedFirst round16 29.93 37.52
29.93     39.12     38.76     44.95     34.69
MegaminxFinal12 1:38.24 2:37.45
2:26.31   2:52.05   2:35.02   1:38.24   2:51.03
PyraminxFinal11 6.08 6.69
7.35      6.19      6.54      6.08      7.53
First round14 6.56 7.66
7.10      6.56      8.11      7.76      9.41
SkewbFinal2 3.78 5.16
6.65      4.97      6.27      3.78      4.24
 
Uuganbayar Munkhbaatar    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round90 1:26.86 1:51.04
DNF       1:46.06   1:52.25   1:54.82   1:26.86
PyraminxFirst round38 13.90 17.06
19.97     20.68     15.68     13.90     15.53
 
Vanchindorj Buyannemekh (Буяннэмэх Ванчиндорж)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round85 1:29.39 1:37.66
1:48.58   1:30.54   2:06.86   1:29.39   1:33.86
2x2x2 CubeFirst round75 18.96 37.39
50.64     18.96     25.27     36.26     DNF
PyraminxFirst round64 10.41 25.56
36.71     10.41     24.97     23.96     27.76
 
Zayabaatar Batbayr    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFinal3 8.50 9.88
8.86      8.50      11.50     10.20     10.59
First round6 8.20 10.48
8.20      10.46     18.49     10.94     10.05
2x2x2 CubeFinal4 2.31 3.75
4.48      4.23      2.31      4.17      2.84
First round6 3.58 4.17
3.58      6.02      4.47      4.34      3.71
4x4x4 CubeFinal3 37.60 40.31
44.58     38.28     37.60     39.92     42.72
3x3x3 One-HandedFinal6 18.16 20.86
20.45     22.35     18.16     19.79     29.05
First round8 21.18 21.93
21.73     22.02     22.67     21.18     22.04
MegaminxFinal11 2:12.71 2:34.34
2:32.66   2:45.83   2:12.71   2:24.52   2:54.06
PyraminxFinal14 6.13 8.52
8.17      6.13      7.35      12.18     10.03
First round12 3.37 7.17
3.37      5.72      8.87      8.69      7.09
SkewbFinal1 3.18 4.40
4.72      4.06      4.41      3.18      4.88
 
Zunbileg Narantsetseg (Наранцэцэг Зөнбилэг)    Mongolia
EventRoundPlaceBestAverageDetail
3x3x3 CubeFirst round60 41.79 51.60
57.48     DNF       51.25     46.07     41.79
2x2x2 CubeFirst round87 25.55 DNF
25.55     DNF       DNF       DNF       DNF
PyraminxFinal13 6.07 7.68
7.36      7.69      6.07      8.00      8.28
First round16 7.29 8.45
7.73      9.18      8.45      10.45     7.29